Odovzdávanie certifikátov

Vzhľadom k stále pretrvávajúcej pandemickej situácii spojenej s ochorením COVID-19, sme sa rozhodli neriskovať, nakoľko život a zdravie sú pre nás na prvom mieste a preložili sme promočný akt na obdobie, keď si ho budú môcť naši absolventi vychutnať so všetkým, čo k takejto slávnostnej udalosti patrí.

Obhajoby záverečných prác

V dňoch 14.05.2021 a 21.05.2021 sa uskutočnili ONLINE obhajoby záverečných prác študentov, ktorí splnili všetky študijné podmienky.

Obhajoby záverečných prác

V dňoch 13.11.2020 a 20.11.2020 sa uskutočnili obhajoby záverečných prác MBA a LL.M. Študenti, ktorí splnili všetky študijné podmienky, pristúpili k obhajobám ich záverečných prác.

Vzdelanie, prestíž a krása

Teší nás, že sme v tomto prípade dokázali spojiť prestíž, krásu a vzdelanie, čoho príkladom je krásna Veronika Rajek, ktorá sa rozhodla pre štúdium Master of Business Administration – MBA a zároveň sa stala našou ambasádorkou „vo svete krásy“.

MBA v športovom manažmente

Prinášame Vám nový študijný program „Master of Business Administration – MBA“ so zameraním na športový manažment.

Obhajoby záverečných prác

V dňoch 19.6.2020 a 26.6.2020 sa uskutočnili obhajoby záverečných prác MBA. Študenti, ktorí splnili všetky študijné podmienky, pristúpili k obhajobám ich záverečných prác.

Otvorenie podiplomového štúdia MBA v Bratislave

Dňa 8.11.2019 sa v Bratislave otvorilo ďalšie podiplomové štúdium MBA. Študenti si zároveň mali možnosť vypočuť prednášky na témy „Projektový manažment” a „Manažérske rozhodovanie”.

Spolupráca s Právnickou fakultou UMB

Dňa 5.11.2019 riaditeľ Inštitútu vzdelávania poradenstva a informatizácie Dr.h.c. JUDr. Ing. Mikuláš Bodor, PhD., MBA podpísal s dekanom...

Druhý semestrálny test

Študenti podiplomového štúdia MBA absolvovali aj druhý „záverečný“ semestrálny test.

Spolupráca s Poľskom

28. marca 2019, riaditeľ IVPI navštívil Collegium Humanum – Varšavskú Univerzitu Manažmentu.