Slávnostné otvorenie nového akademického roka 2023/2024

Dňa 26.10.2023 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie akademického roka 2023/2024 v novom sídle nášho strategického partnera Collegium Humanum – Varšavskej Univerzity Manažmentu.

Jeho Magnificencia  prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, dr h.c. – rektor Collegium Humanum a honorárny konzul Uzbekistanu odovzdal študentom nový kampus, ktorý predstavuje jedno z najmodernejších vzdelávacích centier v Poľsku. Kampus má 9 poschodí, na ktorých sa nachádzajú mnohé učebne, aula, výpočtové stredisko, nahrávacie štúdio, knižnica, kaviareň a moderná kancelária študijného oddelenia a postgraduálnych štúdií.

Slávnostného otvorenia sa v hojnom počte zúčastnili rektori aj prorektori vysokých škôl z Poľska a zahraničia, predstavitelia štátu, cirkvi,  médií, zakladatelia úspešných nadnárodných spoločností, ako aj spoluzakladatelia Inštitútu vzdelávania, poradenstva a informatizácie – Dr.h.c. JUDr. Ing. Mikuláš Bodor, PhD., MBA, LL.M. a Mgr. Tibor Tóth, MBA, LL.M.

Chceme sa aj touto cestou poďakovať jeho Magnificencii – rektorovi Collegium Humanum za pozvanie na ďalšie veľkolepé podujatie, popriať mu veľa ďalších úspechov a nech je nový kampus miestom vzdelávacieho dobrodružstva, ktoré napomôže dosiahnuť „Vzdelávanie Pre Úspech“.