Vzdelanie, prestíž a krása

Teší nás, že sme v tomto prípade dokázali spojiť prestíž, krásu a vzdelanie, čoho príkladom je krásna Veronika Rajek, ktorá sa rozhodla pre štúdium Master of Business Administration – MBA a zároveň sa stala našou ambasádorkou „vo svete krásy“.

Veronika  sa od štrnástich rokov venuje modelingu a v roku 2012 vycestovala do Milána, kde  pracovala pre mená ako Vera Vang, Dolce and Gabanna, La perla a Blumarine. Pôsobila aj v Turecku, kde mala možnosť účinkovať v rôznych reklamách a telenovelách.

V roku 2015 sa zúčastnila Miss Leta 2015, kde obsadila 3.miesto a následne sa prihlásila na Miss Slovensko 2016, kde sa dostala do finálovej 12-tky. V roku 2017 dostala vo Viedni príležitosť predvádzať pre Philippa Pleina.

Od roku 2017 sa vážnejšie venuje Instagramu, kde ju sleduje už viac ako 270 tisíc ľudí, medzi nimi aj mená ako Dan Bilzerian, Mohamed Hadid (slávny otec sestier Hadidových) , Amaury Nolasco (herec zo seriálu Prison Break), alebo brankár Realu Madrid – Thibaut Courtois, či Alexis Sanchez  (futbalový útočník Interu Miláno).

Veronikine motto: „neporovnávaj sa s druhými, porovnávaj sa sám so sebou, aby ťa tvoj včerajší tieň nikdy nepredbehol“.